Σάββατο, 20 Απριλίου 2024

Πραγματοποιήθηκε η 11η συνάντηση χορευτικών μαθητικών ομίλων

Πραγματοποιήθηκε με ιδιαίτερη επιτυχία η 11η Συνάντηση χορευτικών μαθητικών ομίλων των σχολείων (Γυμνάσια, Λύκεια, ΕΠΑ.Λ. και ΕΠΑ.Σ) της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του νομού Αιτωλοακαρνανίας.

Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε στο Υπαίθριο θέατρο του Αιτωλικού που κατακλύστηκε από  εκατοντάδες πολίτες και παρακολούθησαν μια εξαιρετική δουλειά  των σχολείων που συμμετείχαν.

Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στα δεκατέσσερα (14) σχολεία που συμμετείχαν στους παραδοσιακούς χορούς και συγκεκριμένα στους τετρακόσιους (400) μαθητές και τριάντα (30) εκπαιδευτικούς

Δείτε συνημμένα το αναλυτικό Δελτίο τύπου.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (11η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΤΙΚΩΝ ΟΜΙΛΩΝ.pdf)Δελτίο τύπου419 Kb