Ο Διευθυντής Δ.Ε Αιτωλοακαρνανίας δέχεται στο γραφείο της Δ/νσης κατόπιν ραντεβού κάθε Τρίτη και Πέμπτη 12:30 π.μ. - 14:00 μ.μ. Για ραντεβού καλέστε στο τηλέφωνο 2631050060.
Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Δ.Ε. από σχολείο σε σχολείο για το διδακτικό έτος 2024-2025
Αποσπάσεις-Τοποθετήσεις | 25-07-2024 | Hits:112
Μονιμοποιήση νεοδιόριστων μελών ΕΕΠ - ΕΒΠ ΔΔΕ Αιτωλοακαρνανίας
Διορισμοί-Μεταθέσεις-Μετατάξεις | 16-07-2024 | Hits:216
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΔ ΓΕΛ/ΕΠΑΛ - ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΥ ΜΔ - ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Πανελλήνιες | 09-07-2024 | Hits:124
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΤΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
Αναπληρωτές-Ωρομίσθιοι | 09-07-2024 | Hits:77
ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΔΕ ΓΙΑ ΤΟ …
71426_2024 Ενημέρωση σχετικά με συμπληρωματική προ…
Ανάληψη υπηρεσίας εκπαιδευτικών Δ.Ε. στις 28-06-20…
Χρονοδιάγραμμα Υπηρεσιακών Μεταβολών σχ. έτους 202…
Μονιμοποίηση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών ΔΔΕ Αιτωλο…
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙ…
ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΕΠ - ΕΒΠ
59838_2024 Οργάνωση και διεξαγωγή των εισαγωγικών …
Νέος ιστότοπος για το Γυμνάσιο Παναιτωλίου
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Σχολ. εκδηλώσεις - σχολ. δραστηριοτ.
- Δημοσιεύτηκε στις Τετάρτη, 19 Δεκεμβρίου 2012 08:49
Σας ενημερώνουμε ότι στα πλαίσια των εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων αλλά και ανοίγματος του σχολείου στην κοινωνία, στο Γυμνάσιο Παναιτωλίου, δημιουργήσαν τον νέο ιστότοπο www.gpan.gr
Η ενημέρωση μαθητών και καθηγητών, η δημιουργία διαύλου επικοινωνίας με τους γονείς και την τοπική-και όχι μόνον κοινωνία- κοινωνία, η κοινοποίηση της εφηβικής δράσης αλλά και της εκπαιδευτικής διαδικασίας, η επικοινωνία με άλλους εκπαιδευτικούς και πολιτιστικούς φορείς είναι μερικοί από τους στόχους μας. Η εμπλοκή των μαθητών και η συμμετοχή τους στην ανάπτυξη του ιστοτόπου αποτελεί καλή πρακτική ανάπτυξης δημιουργικού πνεύματος και καλλιέργειας γνώσεων, δεξιοτήτων και στάσεων απαραίτητων στο σύγχρονο πολίτη.
Υπεύθυνοι Σχεδιασμού και Ανάπτυξης του Ιστοτόπου είναι οι κα Ελένη Κουβαρντά (ΠΕ19), MSc in Education και ο κος Νικόλαος Ευθυμίου (ΠΕ19), MSc in Decision Sciences. Η εθελοντική εργασία, η κοπιώδης προσπάθεια και η αφοσίωσή τους είναι ανεκτίμητη.