Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024

Μεταθέσεις Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΒΠ) σχολικού έτους 2019-202

Σας ενημερώνουμε ότι οι αιτήσεις μετάθεσης από περιοχή σε περιοχή κ.λπ των μελών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΒΠ) σχολικού έτους 2019-20, θα υποβληθούν είτε ηλεκτρονικά είτε ταχυδρομικά από τους ίδιους τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς, από 06-04-2020 έως και 10-04-2020, κατά τον τρόπο που λεπτομερώς αναφέρεται στην προαναφερόμενη σχετική εγκύκλιο (Κεφ. Α ́, περίπτωση 2.1 και επόμενα σελ. 2-3).

Σχετικά με την ηλεκτρονική αποστολή των κατά περίπτωση δικαιολογητικών στην Διεύθυνσή μας, αυτές θα πρέπει να αποστέλλονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. κατά τη μορφή και τη δομή που αναφέρεται στην εγκύκλιο στη σελίδα 4.