Ο Διευθυντής Δ.Ε Αιτωλοακαρνανίας δέχεται στο γραφείο της Δ/νσης κατόπιν ραντεβού κάθε Τρίτη και Πέμπτη 12:30 π.μ. - 14:00 μ.μ. Για ραντεβού καλέστε στο τηλέφωνο 2631050060.
Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Δ.Ε. από σχολείο σε σχολείο για το διδακτικό έτος 2024-2025
Αποσπάσεις-Τοποθετήσεις | 25-07-2024 | Hits:114
Μονιμοποιήση νεοδιόριστων μελών ΕΕΠ - ΕΒΠ ΔΔΕ Αιτωλοακαρνανίας
Διορισμοί-Μεταθέσεις-Μετατάξεις | 16-07-2024 | Hits:216
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΔ ΓΕΛ/ΕΠΑΛ - ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΥ ΜΔ - ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Πανελλήνιες | 09-07-2024 | Hits:124
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΤΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
Αναπληρωτές-Ωρομίσθιοι | 09-07-2024 | Hits:77
ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΔΕ ΓΙΑ ΤΟ …
71426_2024 Ενημέρωση σχετικά με συμπληρωματική προ…
Ανάληψη υπηρεσίας εκπαιδευτικών Δ.Ε. στις 28-06-20…
Χρονοδιάγραμμα Υπηρεσιακών Μεταβολών σχ. έτους 202…
Μονιμοποίηση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών ΔΔΕ Αιτωλο…
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙ…
ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΕΠ - ΕΒΠ
59838_2024 Οργάνωση και διεξαγωγή των εισαγωγικών …
Δήλωση Τοποθέτησης Εκπαιδευτικών που Αποσπάστηκαν από άλλα ΠΥΣΔΕ
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Αποσπάσεις-Τοποθετήσεις
- Δημοσιεύτηκε στις Δευτέρα, 09 Σεπτεμβρίου 2013 17:12
Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί που αποσπάστηκαν απο άλλα ΠΥΣΔΕ στο ΠΥΣΔΕ Αιτωλ/νίας να συμπληρώσουν τη συνημμένη αίτηση και να αναγράψουν όσο το δυνατόν περισσότερες σχολικές μονάδες στις οποίες επιθυμούν να τοποθετηθούν.
Η αίτηση θα αποσταλεί αποκλειστικά με ηλεκτρονικό τρόπο στο mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. από το οποίο θα λάβετε απαντητικό μήνυμα. Παρακαλείσθε να σημειώσετε τα μόρια απόσπασης όπως αυτά αναφέρονται στην αίτηση απόσπασης που υποβάλατε και να προσκομίσετε πιστοποιητικά που αποδεικνύουν τυχόν εντοπιότητα και συνυπηρέτηση. Οι αιτήσεις τοποθέτησης και τα απαραίτητα πιστοποιητικά θα γίνονται δεκτά αποκλειστικά έως την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2013 και ώρα 11.00 π.μ.
Υπενθυμίζεται ότι οι εκπαιδευτικοί αυτοί τοποθετούνται ΜΕΤΑ τους ευρισκόμενους στη διάθεση ΠΥΣΔΕ και κρίνονται από κοινού βάσει μορίων απόσπασης με όσους εκπαιδευτικούς του ΠΥΣΔΕ Αιτωλ/νίας ζήτησαν απόσπαση εντός ΠΥΣΔΕ.