Ο Διευθυντής Δ.Ε Αιτωλοακαρνανίας δέχεται στο γραφείο της Δ/νσης κατόπιν ραντεβού κάθε Τρίτη και Πέμπτη 12:30 π.μ. - 14:00 μ.μ. Για ραντεβού καλέστε στο τηλέφωνο 2631050060.
Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Δ.Ε. από σχολείο σε σχολείο για το διδακτικό έτος 2024-2025
Αποσπάσεις-Τοποθετήσεις | 25-07-2024 | Hits:121
Μονιμοποιήση νεοδιόριστων μελών ΕΕΠ - ΕΒΠ ΔΔΕ Αιτωλοακαρνανίας
Διορισμοί-Μεταθέσεις-Μετατάξεις | 16-07-2024 | Hits:218
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΔ ΓΕΛ/ΕΠΑΛ - ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΥ ΜΔ - ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Πανελλήνιες | 09-07-2024 | Hits:125
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΤΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
Αναπληρωτές-Ωρομίσθιοι | 09-07-2024 | Hits:78
ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΔΕ ΓΙΑ ΤΟ …
71426_2024 Ενημέρωση σχετικά με συμπληρωματική προ…
Ανάληψη υπηρεσίας εκπαιδευτικών Δ.Ε. στις 28-06-20…
Χρονοδιάγραμμα Υπηρεσιακών Μεταβολών σχ. έτους 202…
Μονιμοποίηση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών ΔΔΕ Αιτωλο…
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙ…
ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΕΠ - ΕΒΠ
59838_2024 Οργάνωση και διεξαγωγή των εισαγωγικών …
ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΟΔΗΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Αποσπάσεις-Τοποθετήσεις
- Δημοσιεύτηκε στις Παρασκευή, 12 Μαΐου 2017 14:15
Εφιστούμε την προσοχή στους εκπαιδευτικούς που υποβάλλουν αιτηση απόσπασης ηλεκτρονικά στο εξής:
Τα συνημμένα έγγραφα θα πρεπει να έχουν σκαναριστεί ΟΛΑ ΜΑΖΙ ώστε να εμφανίζονται σε ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ αρχείο, διαφορετικά η εφαρμογή κρατάει μόνο το τελευταίο και όλα τα υπόλοιπα χάνονται.
Αυτό σημαίνει ότι δεν πρέπει να "ζιπάρετε"πολλά αρχεία μαζί.
Επομένως, αν για παράδειγμα πρεπει να στείλετε πιστοποιητικό εντοπιότητας, οικογενειακής κατάστασης και βεβαίωση συνυπηρέτησης θα πρέπει να τα σκανάρετε ΟΛΑ ΜΑΖΙ ώστε να δημιουργήσουν ένα αρχείο με όνομα dikaiologitika.pdf και όχι πχ oik.katast.pdf, entopiot.pdf, sinip.pdf.
Εκπαιδευτικοί αρμοδιότητάς μας που ήδη έχουν υποβάλει ηλεκτρονικά την αίτησή τους και δεν μπόρεσαν να κάνουν σωστά upload των αρχείων αυτών στην εφαρμογή, να τα στείλουν σύμφωνα με τις ανωτέρω οδηγίες στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .
Εκπαιδευτικοί που δεν έχουν κάνει ακόμα upload των δικαιολογητικών τους στην εφαρμογή, να το πράξουν σύμφωνα με την ανωτέρω οδηγία απευθείας στην εφαρμογή και όχι στο mail της ΔΔΕ