Κυριακή, 28 Απριλίου 2024

Έγκριση επιμορφωτικών βιωματικών σεμιναρίων – εργαστηρίων κλάδου ΠΕ06

Tην πραγματοποίηση επιμορφωτικών βιωματικών σεμιναρίων – εργαστηρίων της Σχολικής Συμβούλου κλάδου ΠΕ06, κα Κώτσιου Βασιλικής, τα οποία απευθύνονται στους/στις εκπαιδευτικούς κλάδου ΠΕ06,  που υπηρετούν στα σχολεία των σχολικών μονάδων Δ/θμιας Εκπ/σης Περιφερειακής Ενότητας Αιτωλ/νίας, με θέμα «Διαμόρφωση και λειτουργία της ομάδας στην σχολική τάξη», υπό την προϋπόθεση ότι οι εν λόγω εκπαιδευτικοί θα έχουν ολοκληρώσει τα διδακτικά τους καθήκοντα και ότι τα σχολικά προγράμματα θα αναδιαμορφωθoύν, ώστε να μη διαταραχθεί η εύρυθμη λειτουργία των σχολείων.

Δείτε συνημμένα το αναλυτικό πρόγραμμα των συναντήσεων.